Showbiz

Vajza e ish-deputetes shqiptare provokon me foto nga plazhi

Prej kohësh ajo është kthyer në një nga modelet shqiptare më të komentuara në mediat online. Është fjala për Ada Dedën, e cila në profilin e saj në “Instagram” ndan me ndjekësit foto shumë seksi. Vajza e ish-deputetes se PD, Albina Deda, ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini....
Lajmet

Pesë raste të reja me koronavirus në Obiliq, kryetari Gashi jep detaje

Pesë raste të reja me Covid-19 janë konfirmuar sot në Komunën e Obiliqit. Të infektuarit janë familjarë të një të infektuari të konfirmuar katër ditë më parë. Sipas kryetarit të Komunës, Xhafer Gashi, kjo familje ka qenë në vetizolim. Shkrimi i plotë i Gashit në Facebook: Të nderuar qytetarë, Sipas...
AN/OP

Mbështetje unike, Qeverisë dhe Kryemnistrit, Dr.Avdullah Hoti !

Mbështetje unike, Qeverisë dhe Kryemnistrit, Dr.Avdullah Hoti ! Shkruan: Fatmir BAJRAJ Karakteri, profili akademik, intelektual dhe ai politik-proverbial, i z.Hoti si burim i një qetësie olimpike shpirtërore, që shfaqët në ftyrën dhe manifestimin e butë dhe elokuent ; n'sjellje dhe n'qasje, e bënë z.Hoti të përafërt me Rugovën dhe t'pa-arritshëm...
1 623 624 625 626 627 653
Page 625 of 653