Showbiz

Candice me foto të nxehta për Ditën Botërore të Oqeanit

Candice Swanepoel ka treguar trupin e saj të tonifikuar për nder të Ditës Botërore të Oqeanit

Ajo është njëra prej supermodeleve më të njohura të bikineve derisa ka promovuar edhe linjën e saj të njohur të bikineve, Tropi cof C.

Të martën, Candice ka shpërndarë një foto dhe video duke pozuar në bikine dhe treguar asetet e saj seksi.

32 vjeçarja ka treguar edhe njëherë se është në formë derisa ka bërë poza të nxehtë në valë të oqeanit.

Leave a Response