Showbiz

Showbiz

Jessie tregon se si ndihet me gjoksin e ri

“Po mësohem me gjinjtë e ri”. Jessie James Decker ka treguar pamjen e saj të re me bikine pasi që vendosi të bëjë gjoks të ri pas tre fëmijëve. Decker (33) ka shkruar për këtë duke thënë se ajo “ndihet mirë dhe është shumë e lumtur që me në fund...
Showbiz

Ish Miss Kosova nga Argjentina, shfaqet e nxehtë në të brendshme

Shumë pluhur ishte quar në Kosovë kur ajo ishte bërë Miss Kosova E zgjedhur nga Agnesa Vuthaj, Camilla Barraza është bërë e gjallë sonte me një fotografi ku ajo shihet në të brendshme derisa tregon njërin prej aseteve të saj kryesore, të pasmet. “E vjetër por si ari”, ka shkruar...
Showbiz

Demi Rose sot tregon të pasmet e saj rrumbullake

Demi Rose ka treguar të pasmet e saj e saj rrumbullake pasi që ka marrë një tufë me lule nga një adhurues sekret Demi Rose ka shfaqur sot një aset tjetër të saj derisa ka pasur të veshur bikine me shumë ngjyra e ku ka treguar të pasmet e saj....
Showbiz

Selfie më seksi nuk do të shihni sonte

Lottie Tomlinson ka treguar asetet e saj në të brendshme rozë derisa ka bërë disa selfie të nxehta në krevatin e saj Lottie Tomlinson është dukur e jashtëzakonshme kur ka shpërndarë foto të saj duke pozuar në të brendshme ngjyrë rozë. Artistja 22 vjeçare e makeup, autore dhe modele i...
Showbiz

Si zakonisht, Demi e mahnitshme

Demi Rose ka treguar asetet e saj dhe gjoksin gjigant në disa foto seksi që ka bërë në bikine dhe nudo për kompaninë PrettyLittleThing Demi Rose ka treguar format e saj të jashtëzakonshme në disa imazhe seksi në fotosesionin e saj të fundsit. Modelja 23 vjeçare ka treguar gjoksin e...
Showbiz

Pasi tregoi gjoksin, Era shfaqet me një video interesante

Era Istrefi ka vazhduar të jetë aktive nëpër rrjetet sociale Këngëtarja e hitit “Bonbon” me të cilin preki majat e muzikës ndërkombëtare, është shfaqur sot me një video selfie, e ku edhe në të ajo tregon gjoksin e saj dhe belin e saj. Kujtojmë se para disa dite, Era kishte...
Showbiz

Vinë fotot lakuriq të Demi Rose, thjesht e mahnitshme

Modelja britanike ka nxehur Instagramin me fotot e saj të nxehta Modelja e kolme, Demi Rose ka bombarduar fansat e saj me disa foto të nxehta sonte. Bukuroshja, e cila ka kohë që po jeton në Ibiza, duke u larguar nga moti i ftohtë i Anglisë, ka postuar sonte disa...
Showbiz

Enca provokon nga Dhërmia, filmon sërish gjoksin gjigant

Enca duket provokuese në pozat e radhës. Enca Haxhia ditët e fundit ka vendosur ta shfrytëzojë motin e ngrohtë për të pushuar në bregdetin shqiptar, saktësisht në Dhërmi. Në videon e fundit, këngëtarja provokoi e veshur me bikini, teksa filmoi veten nga afër dhe fokusin e kishte tek gjoksi i...
Showbiz

Rina nuk i ndal fotot në bikine, kaq karat ari e ka unazën

Reperja Rina Balaj ka vazhduar gjatë gjithë vikendit dhe në këtë fillim javë për të treguar asetet e saj në rrjetet sociale Reperja këtë e ka bërë edhe në fotot e fundit, ku shfaq gjoksin para fansave të saj. Por, interesante është se në fotot e fundit ajo ka treguar...
Showbiz

Megan këshilla fansave te saj: Provojeni seksin me gjini të njëjtë

“Definitivisht provoni gjëra të reja në jetë”! Kështu ka thënë ylli i Love Island, Megan Barton Hanson, duke inkurajuar fansat e saj që të eksprimentojnë me seksualitetin e tyre. Megan Barton Hanson i ka inkurajuar fansat e saj për të eksperimentuar me jetën e tyre seksuale gjatë një interviste që...
1 2 3 69
Page 1 of 69