Showbiz

Chloe Ferry tregon asetet në të brendshme

“Në fund, disa Instastory pa filtera”! Chlie Ferry ka treguar gjoksin e saj në të brendshme rozë derisa ka treguar se ajo është edhe një bukuroshe natyrale.

Ajo nuk harron që t’i tregojë asetet e saj për fansat në rrjetet sociale.

Chloe Ferry e ka bërë këtë edhe të martën derisa ka treguar asetet e saj në të brendshme të nxehta ngjyrë rozë në Story të Instagramit.

Ylli i “Geordie Shore” (25) ka pozuar në jelek dhe pantallona derisa ju ka treguar fansave që në video nuk ka përdorur filtera që të duket më e bukur.

Leave a Response