Showbiz

Demi Rose e nis vikendin me poza atraktive në bikini

Demi Rose publikoi fotografi provokuese nga një kënd i kuzhinës.

Modelja e njohur Demi Rose vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen aspak pozat atraktive.

Së fundi, bukuroshja ka postuar disa fotografi, në të cilat u shfaq e veshur me bikini dhe një këmishë të zbërthyer.

Image

Teksa po bënte gati një portokall për ta ngrënë, Demi vuri në plan të parë format trupore

“Mëngjesi i një fundjave të Pashkëve. Vetëm dëshiroj të them të dua Jesus. Faleminderit për gjithçka që bëre për ne, një admiruese”, ka shkruar ajo.

Image

Leave a Response