Showbiz

Demi Rose vazhdon ta bëjë nxehtë edhe në vjeshtë

Modelja amerikane ka ngirtur akoma më shumë temperaturat.

Ndonëse jemi në vjeshtë por Demi Rose nuk po ndalet së postuari poza provokuese.

Modelja amerikane e cila admirohet për pasuritë trupore edhe në imazhet e fundit nuk ka hezituar ti vë në plan të parë

Ajo ka postuar një foto ku ka fokusuar të pasmet e formësuara dhe gjoksin gjigant në bikinit ngjyrë portokalli.

“Sezoni i vjeshtës është i ngrohtë”, ka shkruar Demi sipër imazheve.

Image

Kujtojmë se Demi është mjaft aktive në instagram ku numëron 17 milionë ndjekës.

Leave a Response