Showbiz

Enca provokon nga Dhërmia, filmon sërish gjoksin gjigant

Enca duket provokuese në pozat e radhës.

Enca Haxhia ditët e fundit ka vendosur ta shfrytëzojë motin e ngrohtë për të pushuar në bregdetin shqiptar, saktësisht në Dhërmi.

Në videon e fundit, këngëtarja provokoi e veshur me bikini, teksa filmoi veten nga afër dhe fokusin e kishte tek gjoksi i bujshëm.

Ajo koshte vendosur edhe një kapele dhe një palë syze, kurse në sy të bie edhe fakti që ishte grimuar shumë teksa ishte bërë gati për plazh.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia është “Nashta” dhe pritet që së shpejti të rikthehet me një këngë të re.

Kënga “Nashta” deri tani ka marrë mbi dy milionë klikime në kanalin YouTube, ndërsa Enca u komentua shumë për klipin. 

Image

Leave a Response