Showbiz

Hamlin me poza të nxehta para largimit për në New York

Amelia Hamlin ka thënë se ajo “ka ëndërruar për këtë gjë sonte” derisa ka bërë selfie me bikline…pjeshka e Scott Disick ka filluar një biznes në New York

Ajo është parë duke u argëtuar shpesh në vendlindjen e saj Kaliforni, por i dashuri i saj, shumë më i vjetër e ka joshur atë që të jetojë më të në New York.

Amelia Hamlin duket se e ka pranuar këtë gjë dhe ka postuar disa foto në bikine para largimit për të atje e ku shfaqet tepër seksi.

“E kam ëndërruar këtë sonte”, ka shkruar modelja 19 vjeçare, e cila ka bërë disa foto të nxehta para pasqyrës së saj në dhomë.

Leave a Response