Showbiz

Ish Miss Kosova nga Argjentina, shfaqet e nxehtë në të brendshme

Shumë pluhur ishte quar në Kosovë kur ajo ishte bërë Miss Kosova

E zgjedhur nga Agnesa Vuthaj, Camilla Barraza është bërë e gjallë sonte me një fotografi ku ajo shihet në të brendshme derisa tregon njërin prej aseteve të saj kryesore, të pasmet.

“E vjetër por si ari”, ka shkruar ajo poshtë saj derisa në disa foto të tjera Camilla shihet duke u argëtuar në qytetin e Dubait.

Në fakt, ajo ka qenë e lidhur me një kosovar që punon në “qytetin e mekatëve në lindje” dhe ishte bërë pikërisht ai personi kryesor që Camilla ta përfaqësojë Kosovën në Miss Universe.

Camilla ka edhe nënshtetësi të Kosovës.

Leave a Response