Showbiz

Mbretëresha e Snapchat, na lënë pa gjumë me fotot e fundit

Mbretëresha e Snapchat, YesJulz ka ndezur temperaturat duke pozuar në bikine të masës së vogël në plazhin e Miamit

E njohur me emrin “Mbretëresha e Snapchat”, YesJulz ka treguar edhe sot trupin e saj të jashtëzakonshëm gjatë një udhëtimi për kënaqësi në plazh.

31 vjeçarja, emri i vërtetë i të cilës është Julieanna Goddard – duket se është në formë të lart dhe kjo shihet edhe nga fotot e saj.

Ajo i ka lënë shumë pak vend imagjinatës derisa ka bërë foto në bikine duke treguar belin e saj të hollë. /

Leave a Response