Showbiz

Oriola me fotografi që të lë pa fjalë, befason fansat me figurën trupore

Oriola Marashi vazhdon të mahnitë me pozat që i publikon në rrjete sociale. Kësaj, radhe ajo ka zgjedhur t’i çmend fansat me disa fotografi ‘topless’

Modelja në Instagram numëron 600 mijë ndjekës, ndërsa nuk heziton t’u tregojë ndjekësve për format trupore.

“Botë, mbaju”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtyre pozave.

Reagimet ndërkaq kanë qenë të llojllojshme dhe mjaft pozitive duke e komplimentuar për fizikun e bujshëm.

Leave a Response