Showbiz

Rina nuk i ndal fotot në bikine, kaq karat ari e ka unazën

Reperja Rina Balaj ka vazhduar gjatë gjithë vikendit dhe në këtë fillim javë për të treguar asetet e saj në rrjetet sociale

Reperja këtë e ka bërë edhe në fotot e fundit, ku shfaq gjoksin para fansave të saj.

Por, interesante është se në fotot e fundit ajo ka treguar një unazë që e posedon, e që duket se është me mjaft vlerë.

“Unazë 18 karat opal e punuar me dorë”, ka shkruar ajo derisa tregon këtë unazë, të cilën e ka vendosur në gishtin e mesëm të dorës.

Leave a Response